wybierz język
 

Systemy kominowe

 

Współpraca

Oferta współpracy skierowana jest do hurtowni oraz przedsiębiorstw, które poszukują sprawdzonego dostawcy kominów systemowych i chcą uczestniczyć w dystrybucji produktów cieszących się ogromnym zainteresowaniem.

więcej
 
 

Pobierz katalogw formacie PDF

Katalog produktów pobierz
 

Zalety systemów kominowych firmy HOCH

Oszczędność

1Oszczędność

Ceramiczne systemy kominowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych murowanych kominów z cegły. To zdecydowanie bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie. Dzięki użyciu do ich budowy częściowo prefabrykowanych elementów, ich montaż jest szybki i ekonomiczny.

 
Uniwersalność

2Uniwersalność

Ceramiczne systemy kominowe przeznaczone są do odprowadzania wszystkich typów spalin. Są kompatybilne z różnymi typami urządzeń, bez względu na dostawcę czy źródło ciepła, a tym samym stanowią w pełni niezależne rozwiązanie.

 
Wygoda

3Wygoda

Jedną z największych zalet kominów systemowych jest wygoda w ich budowie oraz użytkowaniu. Montaż zestawów kominowych jest bardzo prosty, a prawdopodobieństwo popełnienia błędu niewielka. Ogromnym udogodnieniem dla użytkowników systemów kominowych jest również duża dowolność, jeśli chodzi o wybór sposobu wykończenia danego komina. Wszystko to sprawia, że każdy może dobrać idealny dla siebie komin.

 
Bezpieczeństwo

4Bezpieczeństwo

Systemy Kominowe HOCH zapewniają swoim Klientom jedynie sprawdzone rozwiązania w zakresie techniki kominowej. Nasze kominy są odporne na pożar sadzy oraz kwasy występujące w spalinach. Bezpieczeństwo użytkowania oraz ich wysoką jakość, potwierdzone zostały w przeprowadzonych badaniach. Kominy posiadają europejski znak CE, gwarantujący spełnianie wszystkich wymaganych norm.

 
Ekologia

5Ekologia

Systemy kominowe są produktami trwałymi oraz ekologicznymi. Składają się głównie z naturalnych materiałów, takich jak glina, kruszywa oraz kamienna wełna mineralna. Sprawia to, że ich produkcja jest przyjazna dla środowiska, a ich użytkowanie w połączeniu z nowoczesnymi kotłami oraz kominkami zmniejsza zużycie paliw.