wybierz język
 

Systemy kominowe

 

Współpraca

Oferta współpracy skierowana jest do hurtowni oraz przedsiębiorstw, które poszukują sprawdzonego dostawcy kominów systemowych i chcą uczestniczyć w dystrybucji produktów cieszących się ogromnym zainteresowaniem.

więcej
 
 

Pobierz katalogw formacie PDF

Katalog produktów pobierz
 

Współpraca

Współpraca

Firma Hoch Systemy Kominowe, jako producent nowoczesnych kominów systemowych, zaprasza do współpracy dystrybutorów, hurtownie budowlane, producentów domów, przedsiębiorstwa budowlane i instalatorów.

Oferta handlowa skierowana jest do przedsiębiorstw, które poszukują sprawdzonego dostawcy kominów systemowych i chcą uczestniczyć w dystrybucji produktów cieszących się ogromnym zainteresowaniem.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Systemy kominowe HOCH to rozwiązanie spełniające wymagania stawiane przez współczesny rynek. Zajmujemy się produkcją kominów trwałych i pozwalających zaoszczędzić czas, przestrzeń i energię. Tak ekonomiczne systemy cieszą się obecnie większą popularnością niż tradycyjne kominy murowane.

Firma HOCH Systemy Kominowe dostarcza rozwiązania spełniające wszelkie oczekiwania Klientów w zakresie techniki kominowej.

Produkujemy systemy kominowe, które są m.in.:


Klienci firmy HOCH cenią sobie niezależność i oszczędność wynikające z użytkowania systemów kominowych.

Jeśli chcesz podjąć współpracę w zakresie sprzedaży renomowanych systemów kominowych HOCH.
Skontaktuj się z nami!