wybierz język
 

Systemy kominowe

 

Współpraca

Oferta współpracy skierowana jest do hurtowni oraz przedsiębiorstw, które poszukują sprawdzonego dostawcy kominów systemowych i chcą uczestniczyć w dystrybucji produktów cieszących się ogromnym zainteresowaniem.

więcej
 
 

Pobierz katalogw formacie PDF

Katalog produktów pobierz
 

Kominy systemowe a murowane

Kominy systemowe a murowane

Obecnie systemy kominowe cieszą się znacznie większym zainteresowaniem wśród Klientów, niż kominy murowane. Przewaga kominów systemowych nad tradycyjnymi rozwiązaniami wynika z wielu zalet systemów, takich jak oszczędność, wygoda czy ekologia.

W skład systemów kominowych wchodzą elementy prefabrykowane, a więc gotowe pustaki, rury, izolacja cieplna oraz elementy dodatkowe. Prefabrykacja przyspiesza i znacznie ułatwia proces montażu, dzięki czemu taki komin można zbudować o wiele szybciej niż komin murowany. Decydując się na komin systemowy oszczędzamy nie tylko czas, ale i przestrzeń – zajmują one mniej miejsca niż tradycyjne kominy.

Warto także pamiętać o bezpieczeństwie. Nierzadko zdarza się, iż murowane kominy nie spełniają wszystkich wymów z zakresu prawa budowlanego. Z kolei oferowane przez Hoch systemy kominowe gwarantują bezpieczeństwo.

Kolejną zaletą systemów kominowych jest duża dowolność w zakresie sposobów ich wykończenia, dzięki czemu komin taki można łatwo wkomponować w elewację domu.

 

powrót