wybierz język
 

Systemy kominowe

 

Współpraca

Oferta współpracy skierowana jest do hurtowni oraz przedsiębiorstw, które poszukują sprawdzonego dostawcy kominów systemowych i chcą uczestniczyć w dystrybucji produktów cieszących się ogromnym zainteresowaniem.

więcej
 
 

Pobierz katalogw formacie PDF

Katalog produktów pobierz
 

HOCH - producent ceramicznych systemów kominowych

O firmie

HOCH Systemy Kominowe - producent kominów systemowych

Komin od wieków stanowi integralną część domu, zajmując w nim centralne miejsce. Paleniska, a później kominy, na przestrzeni lat zmieniały swoja formę i sposób wykonania, zapewniając domownikom coraz większy komfort. W ostatnich latach pojawiły się na rynku produkty, które czynią każdy dom jeszcze bardziej bezpiecznym, ekonomicznym oraz funkcjonalnym – kominy systemowe.

Bazując na najlepszych wzorcach niemieckiej techniki kominowej, która może poszczycić się wieloletnią tradycją, oferujemy Państwu ceramiczne Systemy Kominowe HOCH.

Niemiecka Jakość

Firma HOCH Systemy Kominowe jest producentem nowoczesnych kominów systemowych charakteryzujących się najwyższą precyzją wykonania oraz doskonałą jakością stosowanych komponentów. Dzięki optymalizacji procesu produkcyjnego i wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie kominów systemowych przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Misją firmy HOCH Systemy Kominowe jest dostarczanie Klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie techniki kominowej.

W ofercie firmy znajdą Państwo kompletne zestawy oraz akcesoria, dzięki którym odprowadzanie spalin stanie się procesem bezpiecznym i sprawnym. HOCH Systemy Kominowe nieustannie udoskonala i rozszerza swój asortyment, oferując produkty ekonomiczne, bezpieczne oraz ekologiczne.

O firmie

Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie i montażyści, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki nim firma HOCH Systemy Kominowe dostarcza niezawodne rozwiązania z zakresu techniki kominowej. Naszym Klientom oferujemy produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań oraz fachowe doradztwo. Dostarczane przez nas systemy kominowe funkcjonują bez zarzutu zapewniając komfort w użytkowaniu przez długie lata.

NIEMIECKA JAKOŚĆ - POLSKA CENA!